Zobacz czym zajmujemy się w Repli Studio

REPLI  STUDIO    TO ZESPÓŁ  USŁUG  W  BRANŻY  SKANU  I  DRUKU 3D

 

Tworzymy prawdziwe dzieła sztuki,będące wierną kopią Ciebie w postaci drukowanej figurki  3D. Każda figurka jestw pełni kolorowa, hiperrealistyczna i pełna szczegółów, od wyrazów twarzy po detale fryzury- co ciekawe -w dokładnej skali.

Odwiedzając nasze studio, czeka Cię niecodzienne doświadczenie.


Nasz skaner wygeneruje fotogrametryczny plik, gotowy do kolorowego druku 3D.  Ten sam plik może być również wykorzystany do renderingu, oraz efektów wizualnych i interaktywnych – cyfrowych kampanii marketingowych czy do gier komputerowych jako awatar.

Staramy się, aby figurki “Repli”  były jak najbardziej realistyczne. Do tego używamy najnowszej technologii druku 3D i oprogramowania do skanu oraz modelowania. Utrzymujemy proporcje geometryczne pozującej osoby. Wysokie parametry mobilnego skanera “Repli” dają gwarancjędoskonałego modelu do druku.

Dane geometryczne modelu wraz z teksturą trafiają do kolorowej drukarki 3D, która następnie przekształca proszek polimerowy w figurkę  – Twoje Repli.

 

Nasza figurka to nie tylko efekt jednodniowej pracyzespołu, lecz z całym procesem technologicznym wiąże się również praca artysty.  Sam druk 3D trwa od kilku do kilkunastu godzin w zależności od wielkościfigurki. Dzięki temu otrzymujesz wysokiej jakości indywidualne, niepowtarzalne dzieło sztuki – samego siebie w miniaturce.

 

Poznaj nas lepiej! Zajrzyj do zakładki „kilka słów o nas” gdzie zapoznamy Was ze światowym fenomenem druku trójwymiarowego.

ZAPRASZAMY  do  REPLI  i  życzymy  dobrej  zabawy!