Profesjonalna fotogrametria

Najnowocześniejsza technologia fotogrametryczna jest podstawą do tworzenia najwyższej klasy obrazów  trójwymiarowych. Repli Studio dysponuje jednym z najbardziejzaawansowanych skanerów fotogrametrycznych na polskim rynku.

 

Zaprojektowany od podstaw, z wykorzystaniem wyłącznie najwyższej jakości komponentów i dbałości o najmniejszy szczegół, skaner  REPLI wyposażony jest w ponad 110 aparatów DSLR Canon oraz 20 kamer pomocniczych. Ponadto system wspiera 12 zsynchronizowanych komputerów i 2 systemy kontrolne rejestrujące nawet najbardziej subtelne szczegóły skóry, włosów i ubrań.

 

Absolutnie mobilny skaner REPLI sam w sobie jest super kabiną fotogrametryczną, gotową do demontażu w zaledwie 1,5 godziny i gotową do dostarczenia na planowany event.

 

Ciągły rozwój naszejinnowacyjnej technologii jest kluczem do poprawy realizmu naszych 3D Replik.

Cyfrowa sztuka 3D

Jest dla nas niezwykle ważne, aby wszystkie nasze produkty spełniały najwyższe wymogi jakościowe, nie zaniedbując ich użyteczności. Aby to osiągnąć, nasi wyspecjalizowani artyści 3D pracują z każdym modelem po jego zeskanowaniu i przed wydrukowaniem.

Pod względem jakości obejmuje to ręczne udoskonalenie geometrii zeskanowanego modelu oraz wszystkich tekstur. Zapewniamy podkreślenie drobnych szczegółów przy jednoczesnym korygowaniu błędów, które mogą wynikać z nieprzetworzonych danych. Naszym celem jest zawsze uzyskanie naturalnego i autentycznego wyglądu przy zachowaniu zoptymalizowanej topologii, czystych promieni UV, wyrazistych tekstur.

KontaktKontakt
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share
Created with Visual Composer